22.02.2016
Санкції до міжнародного бандита повинні бути продовжені

Фото Александр Сенько

 

Починаю свою роботу у Канаді і США. Поїздка коротка, але з дуже щільним графіком.

Головною метою мого робочого візиту є наполягання на необхідності продовження і розширення міжнародних санкцій до країни-агресора Росії. Відповідно – санкції будуть центральною темою всіх моїх зустрічей з офіційними представниками Канади і США.

Наша позиція полягає в тому, що санкції, окрім безпосередньо економічного значення мають надважливий, можливо найголовніший, політично-оціночний зміст.

Санкціями щодо міжнародного бандита – Росії цивілізований світ, не на словах, а діями, демонструє категоричне несприйняття руйнування путінською Росією основ сучасної міжнародної системи безпеки.

Відповідно, навіть саме припущення можливості зняття санкцій, без попереднього відновлення статус-кво і повної компенсації агресором всіх завданих Україні і нашим громадянам втрат, є визнанням допустимості таких злочинних дій.

Це стане початком руйнування глобальної системи безпеки. Це стане заохоченням Росії до подальшої агресії і до розширення російського державного тероризму не тільки щодо України. Також це стане прецедентом і заохоченням для інших потенційних ядерних бандитів.

Переконаний – для цивілізованого світу таке не може бути допустимим.

Санкції повинні бути продовжені і посилені.

Робив і робитиму все від мене залежне, щоб так і було.

 

 

 

Андрій Парубій  Українська правда