02.02.2017

"Бійці Самооборони за моїм наказом взяли під конт­роль урядовий квартал, дипломатичні представництва, всі ключові підрозділи і втримали їх. Хоч емоції після Майдану ще не вляглися, багато хто хотів захоплювати вже порожні приміщення органів влади. А ми казали, що має бути спадкоємність влади, не можна допустити хаос, і таки втримали порядок" - Андрій Парубій.

10.06.2016

Сенат Франції ухвалив резолюцію про пом'якшення санкцій щодо Росії. Росії, яка є агресором, яка розв'язала війну у Європі та анексувала територію України. Розумію, що кінцеве рішення буде ухвалювати уряд – тому дуже сподіваюся що це рішення буде зваженим і мудрим - Андрій Парубій.

24.05.2016

"В нинішній посаді я так само бачу певну функцію для української держави. Тому для мене одними з пріоритетів є декомунізація, національна безпека та оборона. Це те, з чого я починав, і чим займаюся досі." - Андрій Парубій в інтерв'ю Українській Правді.

12.05.2016

Не втомлюся повторювати, що декомунізація українських міст – одне з надважливих питань сучасного українського державотворення.

17.03.2016

14 березня має стати Днем українського добровольця. Із Андрієм Левусом, Миколою Величковичем та іншими депутатами, серед яких і ті, які пройшли героїчний шлях у батальйоні Кульчицького зареєстрували відповідний проект постанови.

16.03.2016

14 березня 2014 року за моїм наказом, як керівника Самооборони Майдану, більше п'яти сотень Cамооборони прямо з Майдану вирушили на фронт.

15.03.2016

Верховна Рада сьогодні ухвалила останній закон потрібний для безвізового режиму для українців: закон про запровадження електронних декларацій. Україна виконала усі взяті на себе зобов’язання перед Європейським Союзом.

14.03.2016

14 березня 2014 року, зразу після того, як Верховна Рада України проголосувала за відродження Національної Гвардії України, сотні Самооборони Майдану змінили фанерні щити на зброю й вирушили зупиняти ворога на Дальні барикади Сходу.

22.02.2016

Починаю свою роботу у Канаді і США. Поїздка коротка, але з дуже щільним графіком.
Головною метою мого робочого візиту є наполягання на необхідності продовження і розширення міжнародних санкцій до країни-агресора Росії. Відповідно – санкції будуть центральною темою всіх моїх зустрічей з офіційними представниками Канади і США.

18.02.2016

Сьогодні парламент ухвалив останні візові закони. Це Закони щодо вдосконалення роботи Антикорупційної прокуратури, стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами. Україна виконала усі вимоги ЄС. ШЛЯХ ДО СКАСУВАННЯ ВІЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ВІДКРИТИЙ. Слово за Європейським Союзом.