29.01.2019

"Комунікація парламентарів з громадянами, протидія фальшивим новинам, участь і відстоюванні прав різних груп (соціальних, вікових), а головне що питання про підтримку України звучить на рівні керівництва Європарламенту" - наголосив депутат-самооборонівець Микола Величкович перебуваючи в Європарламенті на Міжпарламентській конференції з колегами.

26.01.2019

Самооборонівець, сотник 2-ої сотні Самооборони Майдану, а також Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк виступив з ініціативою об’єднати Україну спільною ідеєю боротьби за легалізацію ринку пасажирських автомобільних перевезень.

25.01.2019

"Як завжди, буду робити все від мене залежне, щоб допомогти з вирішенням проблем." - Михайло Бондар.

22.01.2019

Самооборонівець, боєць "Айдару" (Зола), народний депутат України Ігор Лапін потрапив у список десяти найвідповідальніших параламентарів 9-ї сесії Верховної Ради 7-го скликання.

07.01.2019

"Дуже символічно, що Православна Церква України отримала Томос на Різдво. Українці, які зберуться на Святвечір за столами, щоб відзначити народження Христа - отримають чудову, історичну новину. Правду кажуть, що Господь винагороджує тих, хто бореться! Ми боремося і вірю, що ми переможемо!
Дорогі українці! Вітаю з Прийдешнім Різдвом Христовим! 
Христос народився! Славімо Його!" - Андрій Парубій.

 

31.12.2018

Дорогі українці! Щиро вітаю з прийдешнім Новим Роком! Боже, бережи Україну! - Андрій Парубій.

29.12.2018

Самооборонівці передали Вифлеємський вогонь миру в район проведення Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation щоб передати частинку вогню, тепла і затишку воїнам України, що захищають мир від окупантів.

15.12.2018

"Цей день змінив історію України. Сьогодні відбувся Помісний Православний собор і ми отримали нашу омріяну Українську Помісну Православна Церкву" - Андрій Парубій.

09.12.2018

"Коли в 2000 році я брав участь у перших змаганнях з цього тоді ще не визнаного виду спорту, які проводилися у Львові, ми мріяли, що колись це таки станеться і рукопаш гопак стане офіційним видом спорту. І це сталося!" - самооборонівець Микола Величкович

08.12.2018

Чемпіонат України з рукопашу гопак. Перший офіційний. День перший. Відбіркові у всіх вікових групах (ВІДЕО).